קטלוגים, הנדסת תהליכים

אנו מומחים בהכנת קטלוגי ובמתן פתרונות של הנדסת תהליכים למערכות, מוצרים וטכנולוגיות 

קטלוגים והנדסת תהליכים היוו את ליבת עיסוקנו בעת הקמת החברה ואנו ממשיכים לשמור על ליבת פעילות זו. הפעילות בתחום הקטלוגים והנדסת התהליכים מאפשרת לנו משענת טכנית, הנדסית ליתר הפעילויות בחברה ויוצרת סינרגיה בין כלל השירותים המוצעים. כמובן שתחום הקטלוגים והנדסת התהליכים הינו תחום מומחיות מובהק של חברת גלילי המהווה כ- 40% מסך פעילותינו כיום.

katalog
קטלוגים
50%
הנדסת תהליכים
30%
פיתוח הנדסי
10%
תכנון הנדסי
10%

קטלוגים

החברה גאה להציג 30 שנות ניסיון של הכנת קטלוגים קשיחים ורכים לתעשיות השונות בארץ ובחו”ל והנה החברה המובילה בארץ בתחום זה, הן מבחינת היקף והן מבחינת האיכות.
החברה מומחית בהכנת קטלוגים מאוירים בתקנים של חיל האוויר, מצל”ח, תקנים אמריקאים וכן בתקנים אחרים הנהוגים בשוק והביטחוני והאזרחי. הקטלוגים בנויים מרשימות חלקי המערכת בסדר היררכי של אבות ובנים / הרכבות ותתי הרכבות, אל מול רשימות החלקים מופיע איור פיצוץ איזומטרי המספק מידע על מיקומו המדויק של כל חלק וחלק, אופן פירוקו והרכבתו וחומרי החיבור והכלים הדרושים לכך.

הנדסת תהליכים, תיקי הרכבה

גלילי מאפשרת ללקוח לעלות מדרגה בתחום העברת הידע אל קו הייצור בעזרת מוצר חדש, תיקי הרכבה בדו או בתלת מימד, בשפה וויזואלית ייחודית הנקראתVisual Oriented Procedure ומבוססת כולה על שפה וויזואלית לחלוטין, אינטואיטיבית וייחודית. מוצר זה מאפשר – פיתוחה של חברת גלילי העברת ידע בצורה אפקטיבית ומהירה משלב התכנון לשלב הייצור. מוצר זה מפותח כבר בשלב התכנון והפיתוח בעזרת תוכנות תיב”מ חדשות ועדכניות. תיק ההרכבה בתלת מימד נכנס בהדרגה לכלל התעשיות הביטחוניות כסטנדרט פיתוח וגלילי גאה להיות מובילה בתחום זה .

פיתוח הנדסי

ספרות פיתוח הנדסית נועדה ללוות את המוצר החל משלבי תכנונו הראשוניים ע”י מהנדסי המערכת. ספרות הפיתוח ההנדסית היא שם כולל למספר תוצרים:

CDR / PDR סקרי תיכון
Acceptance Test Procedure – ATP מבחני ניסוי קבלה
Acceptance Test Report – ATR דיווח ניסוי קבלה מסמכי ייצור

תכנון הנדסי

בחברה מספר מהנדסי מכונות העובדים על תוכנות תיב”מ שונות ומספקים שירותי ליווי הנדסי, תכנון הנדסי, בניית מודלים תלת מימדים, יצור מבטים, שרטוטים טכניים, שרטוטי חשמל מורכבים, פריסות, תיקי שרטוטים ופיצוצי איזומטריה